Millwall kontra QPR, wynik meczu 2-0

Dzisiaj odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Millwall i QPR. Spotkanie rozegrane zostało w ramach 24. kolejki Championship na stadionie The Den. Ostateczny wynik to 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy prowadzili 1-0 na przerwę.

Mecz pomiędzy Millwall a QPR

W dniu 26 grudnia 2023 roku na stadionie The Den odbył się mecz ligowy pomiędzy drużynami Millwall i QPR w ramach Championship. Sędzią głównym spotkania był Thomas Bramall z Anglii.

Sprawozdanie z meczu

Początek meczu obfitował w dynamikę i intensywne starcie obu drużyn. Gospodarze zaczęli odważnie, starając się narzucić swoje warunki rywalom, co zaowocowało przewagą w posiadaniu piłki. W 45. minucie gry, Tom Bradshaw zdobył pierwszego gola dla Millwall, ustalając wynik na 1-0 na korzyść gospodarzy przed przerwą.

Druga połowa to mocne napięcie na boisku. Zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko, starając się zmienić losy meczu. W 90. minucie meczu, Murray Wallace ustalił wynik na 2-0, zdobywając kolejnego gola dla Millwall.

W trakcie meczu piłkarze otrzymywali żółte kartki za ostre faule i niesportowe zachowanie. Funkcję sędziego głównego sprawował Thomas Bramall, który nie musiał stosować czerwonych kartek wobec zawodników żadnej z drużyn.

Po zakończeniu spotkania, obie drużyny mają już plany na kolejne mecze. Dla Millwall będą to pojedynki z Leicester, Middlesbrough oraz ponownie z QPR. Natomiast QPR zmierzy się z Bournemouth, Watford i ponownie z Millwall.