Sheffield Wednesday - Millwall, wynik meczu - 0-4

W emocjonującym meczu piłki nożnej w ramach 16. kolejki Championship drużyna Sheffield Wednesday podejmowała u siebie ekipę Millwall. Spotkanie odbyło się na stadionie Hillsborough o godzinie 15:00. Gospodarze mieli trudny dzień, ponieważ ostatecznie przegrali aż 0-4 ze swoimi rywalami. Już na przerwę drużyna gości prowadziła 2-0, a w drugiej połowie potwierdzili swoją dominację, zdobywając kolejne dwa gole. Millwall udanie wykorzystał swoje szanse i zasłużenie odniósł zwycięstwo.

Sheffield Wednesday vs Millwall 0-4

Mecz zakończony wynikiem 0-4 na korzyść drużyny Millwall

Opis meczu

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday a Millwall w ramach 16. kolejki Championship rozegrany został na stadionie Hillsborough. Choć frekwencja nie była imponująca, to ci, którzy zaszczycili mecz swoją obecnością, mieli okazję być świadkami prawdziwego futbolowego show.

Obydwie drużyny rozpoczęły mecz z determinacją, lecz to goście zaczęli zdobywać bramki. M. Wallace otworzył wynik w 31. minucie, wykorzystując asystę G. Honeymana. Kilka minut później G. Saville podwyższył prowadzenie Millwall, strzelając drugiego gola dla swojego zespołu w 42. minucie.

W drugiej połowie meczu, W. Harding oraz B. Norton-Cuffy również wpisali się na listę strzelców dla drużyny Millwall, ustalając wynik na 0-4.

Sheffield Wednesday próbowało odrobić straty, jednak ich wysiłki nie przyniosły rezultatu. Drużyna gospodarzy otrzymała dwa żółte kartki, kolejno dla Di'Shona Bernarda i Calluma Patersona. Z kolei na stronie Millwall, żółte kartki zobaczyli Jake Cooper oraz George Saville. Nie było jednak kartek czerwonych, co świadczy o fair play zawodników.

Mecz był sędziowany przez Gavina Warda z Anglii, który miał pełną kontrolę na boisku i zapewnił sprawiedliwe rozstrzygnięcia na korzyść obu drużyn.

Podsumowanie

Dla Sheffield Wednesday to bolesna porażka, która z pewnością pozostawiła wiele do życzenia. Z kolei Millwall może cieszyć się z pewnego zwycięstwa i trzech punktów, które pozwolą im zwiększyć swoją przewagę w tabeli Championship.

Następne mecze dla Sheffield Wednesday to starcia z Birmingham, Leicester oraz Blackburn, natomiast Millwall zmierzy się z Coventry, Ipswich oraz Sunderland. Będziecie śledzić te spotkania?