Mecz pomiędzy Millwall i Coventry na stadionie The Den: 0-3

Dzisiaj na stadionie The Den odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Millwall i Coventry. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3 na korzyść gości, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie. Szczegóły z tego starcia zaprezentujemy poniżej.

Mecz pomiędzy drużynami: Millwall (Gospodarz) przeciwko Coventry (Goście)

Sprawozdanie z meczu

Atmosfera na stadionie The Den była niesamowita, kibice Millwallu wypełnili trybuny po brzegi, tworząc głośne i pełne emocji wsparcie dla swojej drużyny. Zawodnicy obu ekip wychodzą na murawę, gotowi do zaciętej rywalizacji w ramach 17. kolejki Championship.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy starali się narzucić swój styl gry na rywali. Jednak to goście z Coventry zdobyli pierwszą bramkę. W 30. minucie piłkę do siatki wpakował M. Godden, wprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 0-1.

Druga połowa to znów waleczność obu zespołów, ale to Coventry nadal dominowało. W 67. minucie meczu T. Sakamoto podwyższa prowadzenie na 0-2, sprawiając, że kibice Millwallu zaczęli czuć narastającą niepewność.

Sytuacja drużyny gospodarzy pogorszyła się jeszcze bardziej w 76. minucie, kiedy Murray Wallace otrzymał żółtą kartkę. W końcówce spotkania, B. Sheaf zdobył trzeciego gola dla Coventry, ustalając ostateczny wynik meczu na 0-3, co było wielkim rozczarowaniem dla kibiców Millwall.

Mecz zakończył się trzema żółtymi kartkami dla gospodarzy, przyznawanymi George'owi Saville'owi oraz Murrayowi Wallace'owi. Z kolei Bobby Thomas otrzymał żółtą kartkę dla drużyny gości. Niestety, nie padły żadne czerwone kartki.

Po tym spotkaniu, Millwall czeka kolejność mecze przeciwko Ipswich, Sunderland oraz Cardiff, podczas gdy Coventry zmierzy się z Plymouth, Ipswich oraz Birmingham. Kibice obu drużyn będą czekali z niecierpliwością na kolejne emocje, jakie przyniesie liga Championship.